Enter your keyword

Hakkımızda

Kırmızı Ajans

HAKKIMIZDA

Uşak Kırmızı Reklam;

Kurulduğumuz yıldan bu yana becerilerimizin, kalitemizin, emeğimizin adını KIRMIZI koyduk. Hedefimiz hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmaktır.
Her geçen gün genişleyen hizmet yelpazemiz ile başlıca grafik tasarım hizmetleri, matbaa hizmetleri, tekstil gibi dallarda faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması en önemli amacımızdır. Bu nedenle satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler üretmeye çalışıyoruz

KALİTE
HIZ
MEMNUNİYET
UYGUN FİYAT

MİSYONUMUZ

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

 Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imajı korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.